sobota, 1 listopada 2014

Adidas - antyperspiranty

Zakwalifikowałam się do kolejnej kampanii streetcom. Tym razem są to dezodoranty Adidas.
W paczce ambasadorki otrzymałam:
- 6 dezodorantów w sprayu (5 z nich do przekazania dla koleżanek)
- 1 dezodorant w kulce
- ulotki

Z publikacją posta czekałam żebym mogła najpierw wypróbować dezodoranty i rzetelnie je opisać. Każdy testowałam przez ok. tydzień, żebyśmy mogły się rozdanymi dezodorantami wymieniać i żeby każda mogła znaleźć taki który najbardziej jej pasuje.
Jeśli chodzi o mnie i antyperspiranty sprawa jest tu dosyć mocno skomplikowana. Ciężko jest mi znaleźć dezodorant z którego byłabym w 100% zadowolona. Niestety mam taki organizm że bluzki mogę nosić jeden dzień bo bardzo szybko się pocę.

 

Adidas pro clear
Skoncentrowany przede wszystkim na tym aby chronić biała ubrania przeciw żółtym śladom, a czarne przeciw białym śladom. Zapach delikatny, pudrowy. Faktycznie nie brudzi. Jednak nie chronił mnie na tyle dobrze żebym mogła powiedzieć że jestem nim zachwycona.
 
Adidas Fresh
Dający dodatkowe poczucie świeżości. Bardzo ładnie pachnie i zapach ten utrzymuje się długo. Jednak w połowie dnia nie czułam się już w pełni chroniona.


Adidas Intensive
 Mój faworyt. Jedyny z którego jestem bardzo zadowolona. Świeży zapach, ochrona przez większą część dnia. Nie zauwazyłam żeby brudził ubrania. Jest delikatny dla skóry a przede wszystkim skuteczny.


Adidas Soften
Przeznaczony dla osób z wrażliwą skórą. Zapewnia dodatkową pielęgnację. Jednak jeśli o mnie chodzi to jest on zbyt delikatny i nie chroni na tyle dobrze jak bym tego oczekiwała.


Adidas Control
Równowaga pomiędzy ochroną a pielęgnacją. Delikatny pudrowy zapach. Nie podrażnia skóry nawet po goleniu. Chroni całkiem nieźle (jak na moje oporne gruczoły potowe).
Adidas 6 w 1
Całkowita nowość, chroni zarówno skórę jak i ubrania. Przeciw przykremu zapachowi, przeciw poceniu, przeciw bakteriom, przeciw białym śladom, przeciw żółtym plamom, ekstra świeżość.
Dezodorant faktycznie jest dobry. Nie brudzi ubrań, jest delikatny nawet dla podrażnionej po goleniu skóry. Chroni bardzo dobrze i długo.